.

MagiDeal Премиум ПВЦ Закачалки (Пакет 10) Тешки - Не Одговараат на Закачалки -Простор за Заштеда на енергија

MagiDeal Премиум ПВЦ Закачалки (Пакет 10) Тешки - Не Одговараат на Закачалки -Простор за Заштеда на енергија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

'Рѓа-доказ крпа багажник, за мокра и сува крпа закачалка.Линискиот дизајн за сушење елеци, подвезици и други облека, не-。.Задебелена кука, тешки-должност.Материјал : Челик Големина : Прибл. 40x20cm / 15.75x7.87inch.Совршен за деца, возрасни крпа решетката.Опис : - ' Рѓа-доказ крпа багажник, за мокра и сува крпа закачалка. - Жлеб дизајн за сушење елеци, подвезици и други облека, не-。 - Задебелена кука, тешки-должност. - Материјал : Челик Големина : Прибл. 40x20cm / 15.75x7.87inch - Совршени за деца, возрасни крпа решетката.Пакетот Вклучува : 10 Парче Трајни Сушење Решетката.

Особините