.

Перење Кошница да го Пореметат со Рачки, Sunflowers Пеперутки Расклопна Перење Кошница Во 17, Водоотпорен Платно за Перење Забавува Лесна за Носење Складирање Кошница по

Перење Кошница да го Пореметат со Рачки, Sunflowers Пеперутки Расклопна Перење Кошница Во 17, Водоотпорен Платно за Перење

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Складирање организатор лесно може да се здипли во едно парче за да зачувате простор кога не е во употреба.Децата подарок кошеви, домашни канцеларии, занает соби или перење кошници може да додадете еден допир на боја за секоја соба.Складирање Организатор : Уште се грижиш за преполни предмети во собата?Бебе перење кошница складирање торба ви овозможува неограничен број на можностите за складирање.Овие слатки перење кошеви се совршен додаток на градинки и детски соби.5" D x 17" H инчи (42cm x 45cm), која може да се обезбеди поголем капацитет за складирање и подобро да ги организирате вашите предмети.Слободен стои складирање кошница има солидна страни и може да ја задржи својата форма, дури и кога е празна.Голем Капацитет Забавува : големината на флексибилни перење кошница е 16.Задоволување на Service We цел да им обезбеди на корисниците со најдобрите шопинг искуство.Удобен Сметководствена Dandle : Облека попречува организација за перење има 2 удобно рачки за лесно движење и употреба, и дршката е засилен со трајни тесни бода за да се спречи кинење.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи за било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта!.Количка за Складирање : да Се ослободи од гломазна перење кошница од сега!Оваа расклопна перење кошница е специјално дизајниран за да ги задоволи вашите складирање потреби.Кажете збогум на неуредна!.Не се мијат во машина за перење, бидејќи ЈП слој може да биде оштетена.Класичен дизајн преносни перење кошница висок е многу погоден за патување, универзитет спални, campers, станови, апартмани, хотели, бебе градинки, помошни простории, laundromats.Практична Decoration Baby перење кошеви се стилски и многу топло.Во исто време, тоа е исто така функционална.

Особините