.

YLHXYPP 8GB Аудио Рекордер Снимање Пенкало Преносни HD Играч Звук Трајни Dictaphone (Боја : Како што е прикажано, Големина : Една големина)

YLHXYPP 8GB Аудио Рекордер Снимање Пенкало Преносни HD Играч Звук Трајни Dictaphone (Боја : Како што е прикажано, Големина

DEN 3789.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа мини дигитален снимач на глас ќе биде добар помошник.Гласовен снимач е совршен џеб големина начин да снимате дискретно или тајно.Оваа гласовен снимач карактеристики едноставна едно-копче за снимање и долгогодишен снимање.Тоа се направи аудио снимки.Модерен изглед дизајн и удобно допир.Оваа мини дигитален снимач на глас ќе биде добар helper Voice рекордер е совршен џеб големина начин да снимате дискретно или covertly This гласовен снимач карактеристики едноставна едно-копче за снимање и долгогодишен recording It се направи аудио recordings Fashionable изглед дизајн и удобно touch Specifications : време на Снимање : до 8 часа континуирано снимање по еден charging System support : поддршка на Windows 2000/XP/Vista/win7/WINDOWS 98(Диск е потребно)и WINDOWS 2 K, OSX 10.3,Red hat Linux 8.0 и above Write брзина од 2,5 MB/sec;прочитајте брзина 8 MB/sec Battery : вграден-во 100m A-3.7 V литиум battery Recharging време : 1-2 hours Recording формат : WAVMemory капацитет : 8 GBColor : black Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Количина : 1 PCSEasy да се носат.

Особините