.

Спин Мушка Loader Дрвени Мушка Фабрика DIY Одлуки Мушка Фабрика Накит Лежиште за Носител со Долго Beading Игли за Занает Beading Материјали

Спин Мушка Loader Дрвени Мушка Фабрика DIY Одлуки Мушка Фабрика Накит Лежиште за Носител со Долго Beading Игли за Занает

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Работат ефикасно : тоа спин мушка loader може да ви помогне да се поврзете мали монистра заедно брзо низ висока-брзина на ротација на мушка жила, која може да се примени за монистра на било големини и видови, правење на вашиот мушка провира работат повеќе погодно и ефикасно.Лесен за користење : 1, се стави на монистра, во дрвени мушка фабрика, 2, се закопаат искривен дел од beading игла во лежиште, пресврт на вратило, со рака да се направи фабрика почне да се врти со голема брзина, 3, монистра ќе биде уредно навој на иглата, лесен за употреба и работи добро.Големина детали : DIY одлуки мушка фабрика со голем капацитет е околу 14 см/ 5.5 инчи во висина, 11 cm/ 4.3 инчи во ширина, а мушка игла е за 12.8 cm/ 5 инчи во должина, многу зрнца може да биде поставена на едно време.Мазна и удобно : главно изработени од природни дрво, накит мушка носител е мазна и удобно во текстура, добро полиран во надворешниот слој, силен и сигурен, рустик и гроздобер во стил, која може да се примени за долго време.Пакетот вклучува : 1 парче на дрвени спин мушка loader и 1 парче долго beading игла се спакувани заедно во пакет, со која stringing семе мониста може да биде брз и релативно едноставни за да го добиете висат од него.Прирачник за подарок : Само подарок овој DIY мушка фабрика поставување на вашите пријатели, членови на семејството или блиски соученици, преку која ќе може да има некои релаксирачки DIY време и повеќе се заинтересирани во рачен занает работи.Зачувај вашето време : Со овој накит мушка носител, ќе заштедите многу време во тоа прирачник за работа, заморот на beading може да биде далеку, па можете да имате повеќе време за да го придружува вашето семејство или дизајн повеќе производи.Користејќи метод : 1. Стави на монистра, во дрвени мушка фабрика. 2. Закопаат искривен дел од beading игла во лежиште, пресврт на вратило, со рака да се направи фабрика почне да се врти со голема брзина. 3. Монистра ќе биде уредно навој на иглата, лесен за употреба и работи добро.Спецификации : тоа Спин мушка loader : 14 см/ 5.5 инчи висок, 11 cm/ 4.3 инчи, широк Мушка игла : 12.8 cm/ 5 инчи Боја : како на сликите покажуваат Материјал : тоа Спин мушка loader : дрво Мушка игла : железо Пакетот вклучува : 1 x Спин мушка loader 1 x Мушка игла Забелешка : Укажа делови вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку форма мали деца.Ве молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.

Особините