.

Chumhey Бебе & Деца Момчиња Жан Комбинезони Панталони Сет

Chumhey Бебе & Деца Момчиња Жан Комбинезони Панталони Сет

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Бебе Симпатична 3 D Цртан филм Декорација Плетени Фармерки Комбинезони Панталони Сет.Се повлече На затворање.Машина За Миење. ★Материјал : Памук мек и еластичен тексас комбинезони сет, удобно, дише,кожата-friendly на бебињата " кожа. ★Дизајн : Симпатична 3 D мачка, куче, bunny, Hipple, мајмун, и кутре декорација, прекрасна животни дизајн во предниот дел.Долг ракав, околу врат, симпатична џемпер кошула. ★Повод : Секојдневниот облекување облека.Совршен за повик, одмор, одмор, и партија облека сетови. ★Пакет : 1 Кошула + 1 Тексас Комбинезони, погоден за 3-6months, 6-12 месеци, 12-18 месеци,18-24 месеци, 2-3 години 3-4 години, 4-5 години бебе дете мало девојче момче. ★Услуга : Купите за вашите деца од Chumhey, доверлив квалитет,без мака, добри услуги и бесплатни подароци.Големината значи возраст се движи за детето,тие се општи насоки само,ние ви препорачуваме да ги проверите внимателно да го Задржи нејзиниот изглед причинско-со овие класичен тексас комбинезони поставува од CHUMHEY Детали големини : 1 Cm=0.39 инчен големина 3-6 m (65) Панталони должина : 59cm Хип : 58cm Кошула должина : 29cm Биста:48cm големина 6-12m (73) : Панталони Должина : 60cm Хип : 58cm Кошула должина : 30cm Биста:50cm size 12-18 милиони (80) : Панталони Должина : 63cm Хип : 62cm Кошула должина : 31cm Биста:52cm големина 18-24m (90) : Панталони Должина : 69cm Хип : 66cm Кошула должина : 33cm Биста:54cm големина 2-3years (100) : Панталони Должина : 70cm Хип : 69cm Кошула должина : 34cm Биста:58cm големина 3-4years (110) : Панталони Должина : 73cm Хип : 73cm Кошула должина : 35cm Биста:60см.

Особините