.

Burt ' s Пчели Бебе - Бебе Момчиња, Т-Маица, Краток Ракав V Деколте, а Crewneck Tees, Органски Памук

Burt ' s Пчели Бебе - Бебе Момчиња, Т-Маица, Краток Ракав V Деколте, а Crewneck Tees, Органски Памук

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Џерси Сплетам,Памук.Burt ' s Пчели Бебе - Момчиња Кратко Sleeve Tees.Супер меки џерси поврзана за дополнителна удобност.Чешлани и прстен-откачи за издржливост, мекост и не-пилула за перење. 100% органски, GOTS заверена*, дише памук - одлично за чувствителна кожа. *GOTS Сертификат за Регистрација Бр 831717. Органски памук.Пријател на babys потенки, повеќе porous кожата.Чешлани и прстен-откачи за издржливост, мекост и не-пилула за перење.

Особините