.

CableMod E-Серија Класичен ModFlex Ракави Кабел за Полнење за EVGA G5 / G3 / G2 / P2 / T2 (Бела)

CableMod E-Серија Класичен ModFlex Ракави Кабел за Полнење за EVGA G5 / G3 / G2 / P2 / T2 (Бела)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Потпис со Висока густина Mod Flex Sleeving.Директна Замена Кабли за EVGA G5/ G3 / G2 / P2 / T2 PSUs.Не Спојуваат Краевите на матичната Плоча Страна за Почист Изглед.Широк Спектар на Живи Бои.Врховниот Флексибилност за Лесно Кабел за Управување.

Особините