.

Flantor Наводнување Цевки,1/4 Празно Дистрибуција, Цевки 50ft Флексибилни Цевки,Напојување Капе Автоматско Наводнување Опрема Поставена за Стаклена Градина,Цвет,Патио,Т

Flantor Наводнување Цевки,1/4 Празно Дистрибуција, Цевки 50ft Флексибилни Цевки,Напојување Капе Автоматско Наводнување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【1/4" Празно Дистрибуција, Цевки】Flantor наводнување цевки погоден за градина, цвеќе, трева, патио, стаклена градина, базен misting или други убав области. 【Добар Партнер За Повеќенаменски】Компатибилен со повеќето брендови на 1/4" Бодликава Фитинзи, Misters и Спрејови.Тоа може да се користи како 1/4" наводнување полнење, или како гранка на 1/2" цевки. 【Солиден И Флексибилни】Нашиот систем за наводнување цевки направени со висок квалитет.Тоа може да се стави сите во текот на годината во било кој временски услови. 【Лесна Инсталација】Флексибилни,не kinking дизајн, лесно да се инсталира.Забелешка : ве Молиме да се стави цевката во 70~80° вода за 10 секунди пред ставање.Инсталацијата е поудобно. 【Platinum Материјал】- Flantor наводнување цевки е направен од високо-квалитетна ABS пластика, материјал.Се грижи вашиот тревник на целата сезона. 【1/4" Празно Дистрибуција, Цевки】Flantor наводнување цевки погоден за градина, цвеќе, трева, патио, стаклена градина, базен misting или други убав области.

Особините