.

4 Пакет Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови, Меки Силиконски Wristband Рака Замена за Fitbit Luxe Smart Watch Жени Мажи

4 Пакет Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови, Меки Силиконски Wristband Рака Замена за Fitbit Luxe Smart Watch Жени

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Компатибилни Модели - Amzpas меки силиконски замена бендови специјално дизајнирани за Fitbit luxe фитнес тракер.Погодна за двете жени и мажи.Мала Големина за 5.5" - 7.3" (140 мм-185mm) зглоб, Големи Димензии за 6.7" -8.3" (170mm-210mm) зглоб.Користете го тока за да ја определите должината попрецизно.Лесно да се најде должина што се работи најдобро за вас.Одличен Квалитет на Кожата-пријателски Материјал - Овие Fitbit Luxe бендови се изработени од Еко-пријателски, прашина и scentless TPU (Гума), кој го спречува кожата од иритација или алергии.Мека текстура и пот отпорни зглоб бенд со поголема издржливост држи вашиот зглоб во удобно статус и одговара за вашиот дневен тренинг.Совршено се Вклопуваат Дизајн - Amzpas спорт wristbands со конекторите се беспрекорно и безбедно компатибилен со Fitbit Luxe види интерфејс, држи вашиот luxe бендови здрав во место дури и за време на тешки вежби.Лесно да се инсталира и едно копче отстрани.Различни Бои Избори - На трајни бенд поставува компатибилен со Fitbit Luxe нудиме повеќе бои, Светло или Темно, нагласи вашите лични модерен темперамент стил, совршено додатоци вашата дневна облека. 12 месеци Гаранција - Замена или целосна наплата без враќање за сите квалитет на прашања поврзани со fitibit luxe бендови.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ние ќе ви даде одговор во рок од 12 часа.Компатибилен Модел : 4 Пакет Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови, Меки Силиконски Wristband Рака Замена за Fitbit Luxe Smart Watch Жени Мажи.Мали и Големи Димензии за Fitbit luxe бендови за жени мажи Мали Димензии за 5.5" - 7.3" (140 мм-185mm) зглоб Големи Димензии за 6.7" -8.3" (170mm-210mm) зглоб.Високо Квалитетен Материјал : Amzpas fitbit luxe бендови направени од премиум силикони, кожата-friendly и Плива-подготвени отпорност на вода, анти-алергиски и не бледнее.Лесно се Инсталира и да се Отстрани : Fitbit luxe бенд со брзо ослободување конектор, кои можат да се преземат и исклучување во секунди, без алатки потребни.Различни Бои : Воодушевен различни боја го персонализирате вашиот wristband да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот со овој бренд нова боја избори.Пакет : 4 * Замена Бендови за Fitbit luxe (Fitbit luxe tracker НЕ е вклучена) 12 месеци Гаранција - Замена или целосна наплата без враќање за сите квалитет на прашања поврзани со fitibit luxe бендови.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ние ќе ви даде одговор во рок од 12 часа.

Особините