.

Рефлексивни и Осветлени LED Вест за Трчање, Џогирање, возење Велосипед, Пешачење Мулти-Спортска Опрема Кој е Модерен, Стилски и Модерен (Жени & Мажи, Прилагодлив, Лесн?

Рефлексивни и Осветлени LED Вест за Трчање, Џогирање, возење Велосипед, Пешачење Мулти-Спортска Опрема Кој е Модерен, Стилски

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Модерен рефлексивни осветлени вест за трчање, џогирање, пешачење, велосипедизам за ноќ или мрачен ден.Led светло има три различни трепкање на модели кои може да се контролира со притискање на едно копче, две аа батерии се потребни, но не се вклучени.Една големина одговара на повеќето, доаѓа со страна џеб за паметни телефони, вклучувајќи i Phone 6 како што се гледа на вистински производ на сликата.Модерна опрема ќе ги носи најновите и најдобрите спортски опрема да се задржи безбедно, без да се загрозат перформанси.Тоа е голема мулти-спортска опрема за сите видови на моторни спортови, вклучувајќи и изградба на безбедноста употреба.Овој производ е дизајниран со вас во умот.Модерен рефлексивни осветлени вест за трчање, џогирање, пешачење, велосипедизам за ноќ или мрачен ден.Тоа е голема мулти-спортска опрема за сите видови на моторни спортови, вклучувајќи и изградба на безбедноста употреба.

Особините