.

Aanny Headband за Жените,Flapper Great Gatsby Бисер Чарлстон Партија Булчински Headpiece Коса Оркестарот Гроздобер Коса Acessories

Aanny Headband за Жените,Flapper Great Gatsby Бисер Чарлстон Партија Булчински Headpiece Коса Оркестарот Гроздобер Коса

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤【Квалитетен Материјал】Направени од ткаенина и тенки метални која ти овозможува да се чувствуваат лесен и удобно, а носи овие hairbands.На headbands се обвиткани со ткаенина ткаенина и chiffon дека е растеглив и мазна на допир.Тоа може да ви помогне со одредување на вашата коса.Едноставна и Цврста боја направи бутик headbands многу шармантна и елегантен,мека, , еластичен и дише. ❤️【Сосема Нов Дизајн】Нашата коса додаток сет вклучува Многу различни шема headbands, доволно за да одговараат на вашите everchanging стилови, тие се, исто така, да одговара за било какви прилики, како што се лоша коса дена, вежби, работа, патување, на плажа, backpacking, па дури и под еден sundress како bandeau!Совршен за многу фризури, како што се Пунџа Updo,dreadlocks,боб,плетенки,конска опашка. ❤️【Една Големина Одговара на Повеќето】косата карики е голема еластичен за двете девојчиња и жени.Супер издржлив материјал, кој не е лесно да се скрши или се лизга и без штета на вашиот скалп.Внатрешниот headband има добра еластичност и е удобен за носење. ❤️【Повеќе Функции】Нашата симпатична модел hairbands не само што ја турка коса од вашето лице, но, исто така, го прави драматичен стил изјава, го прави да изгледаат стилски, шарм и симпатична.Овие коса обвива се совршени за јога, работат надвор, наутро шминка и лице украси.На headband,за да се создаде вашата работа стил во една секунда, кои ви даваат најзгодно користите во вашиот зафатен секојдневниот живот. ❤【Секојдневниот Живот Додаток 】 Женска глава бенд убаво се совпаѓа со вашиот секојдневен изглед,погоден за лицето,се соочуваат со чистење,туш време или шминка,Одличен за одмор на плажите, светот патување,љубовник датира,семејството партија,музички фестивали и други отворено слободно време.Пијат кафе, да слушате музика, да читаат книги и да уживаат во слободното време или едноставно само да ги користите на вашиот стил симпатична изглед.Благородна и прекрасен headband за себе ги носи како ви се допаѓа или споделување со вашите пријателки, сестри, мајка итн.Flapper Great Gatsby Headband Бисер Чарлстон Партија Булчински Headpiece YPFeature100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1pc New моден дизајн, Многу популарна.Материјал : Polyester Apply пол : Adult Size : за 25 X20cm One големина одговара на повеќето,еластичен Мека и fashionable Very удобно Водат Ткаенина,совршен подарок за себе или за пријатели.Pls Забелешка : Различни компјутерски имаат различни монитор,бојата може да биде мала разлика.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакет Содржина : 1 X Hairband.

Особините