.

Крави Љубители Drawstring Ранец Лесни Рамо Schoolbag За Тинејџерите Патување

Крави Љубители Drawstring Ранец Лесни Рамо Schoolbag За Тинејџерите Патување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа може да се отвори со влечење на двата краја од јаже, и џебовите може да бидат построги со повлекување на двата краја од јаже.Вклучувајќи пливање, пешачење, патуваат, кампување, спорт пракса, во текот на ноќта сместување, одмор, патување, јога, работи, шопинг, џогирање, сали за вежбање или училиште физичко образование класа.На плетенка drawstring е цврсти и издржливи, а должината на рамо, рака може да се прилагоди по себе.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Особините