.

WOWOW Тенџере Додатен Тапа Месинг Чешми Кујнски Ѕид и WOWOW Една Рачка Бања Тапа 1 Дупка Висок Лак

WOWOW Тенџере Додатен Тапа Месинг Чешми Кујнски Ѕид и WOWOW Една Рачка Бања Тапа 1 Дупка Висок Лак

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Никогаш не се застарени shaping : Сребро бања тапа во огледало-како хром финиш, суета стил кој е доста exquisit, и U. S. Патентиран тројно-крива обликувањето кој е уникатен, направете ја вашата бања повеќе high-end.Квалитетот бања тапа : Да се обезбеди квалитет и долготрајност, на месинг конектори се отпорни на корозија и ' рѓа во секојдневна употреба;керамичка вентил обезбедува капе-слободен перформанси за да се сврти без проблеми,и тоа е lead-free, заштита на вашето семејство.WOWOW Тенџере Додатен Тапа Месинг Чешми Кујнски Ѕид Хром Комерцијални Тапа Виткање Кујна Тапа Олово-Слободен Ресторан Тапа Бакар 2 Рачки Двојно Заеднички Замав Рака Тапа.ФУНКЦИОНАЛНА ВИТКАЊЕ WALL-MOUNT ТАПА : 2 вентили за двојно проток контрола, двојно поврзувани spout се протега до 20", од не ' рѓосувачки челик тапа огради од патот кога не е во употреба.Со тенџере додатен, готвење е полесно.Уникатен ѕид инсталација овозможува екстра простор на шалтер, а исто така обезбедување на исклучителни дофат.ГОЛЕМ ПРОТОК на ВОДА го ОЦЕНУВАТЕ : 2 се справи со виткање славина е neoperl aerator обезбедување на постојан притисок, директно во согласност проток на вода.ABS aerator заштедете 50% вода и анти-ломотене, капе-слободен керамички кертриџ endures.WOWOW Тенџере Додатен Тапа Месинг Чешми Кујнски Ѕид и WOWOW Една Рачка Бања Тапа 1 Дупка Висок Лак.

Особините