.

Grizzly Индустриски H7537 Круг Летаат Машина Наместен, 3 компјутер.

Grizzly Индустриски H7537 Круг Летаат Машина Наместен, 3 компјутер.

DEN 1054.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

3/8" shanks.Пакет димензии : 4.1" x 4.7" x 1.1".Приближна тежина : 0.55 lbs.Оваа 3-парче сет на Roundhead Летаат Секачи е дизајниран да се земе светлина прекини, обработка на рамни површини и counterboring.Идеален за обработка во тесна или тешки ситуации, секоја летаат машина има 3/8" месо тело и вклучува прилагодливи алатка малку.

Особините