.

1 компјутер 1/4 SH Бисквит #20 Slotting 5/32x1/2 Заеднички Собранието Рутер Малку

1 компјутер 1/4 SH Бисквит 20 Slotting 5/32x1/2 Заеднички Собранието Рутер Малку

DEN 382.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бренд нови, високо квалитетни, индустриски одделение. 1/4" месо тело 1-7/8" Дијаметар 5/32" Kerf 1/2" ширина Слот за #20 Бисквит Рутер малку.C2 Карбид Падна - Микро зрна одделение обезбедува зголемена сила и голема отпорност.

Особините