.

Sony HVR-Z7U Висок Капацитет Интелигентни Батерии (2 Единици) + AC/DC Патување Полначот + Nwv Директни Микрофибер Крпа за Чистење.

Sony HVR-Z7U Висок Капацитет Интелигентни Батерии (2 Единици) + AC/DC Патување Полначот + Nwv Директни Микрофибер Крпа

DEN 3336.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 2 со Висок Капацитет (Не-ОЕМ) Батерии За Sony HVR-Z7 U (7.2 Volt, 6500 Mah), 5 Година Гаранција. 1 AC/DC (за во Автомобил & Home) Брз Полнач За Sony L Серија на Батерии (110-220 Volt За Светот Употреба).Микрофибер Крпа За Чистење.Sony HVR-Z7 U Висок Капацитет Интелигентни Батерии (2 Единици) + AC/DC Патување Полначот + Nw Директни Микрофибер Крпа за Чистење.

Особините