.

HDMI IC Контрола Чип Retimer TDP158 Поправка Делови за Xbox Еден X Конзола

HDMI IC Контрола Чип Retimer TDP158 Поправка Делови за Xbox Еден X Конзола

DEN 399.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Модел : TDP158. Погоден за : Xbox Еден X (не Xbox Еден / Xbox Еден Тенок).Спецификации : Модел : TDP158 Погоден за : Xbox Еден X (не Xbox Еден / Xbox Еден Тенок) Пакување вклучува : 1 x HDMI IC контрола на чип (PC).

Особините