.

Lindy е Печат Банда Starburst Спреј, 2-Унца, Тибетската Афион Теал

Lindy е Печат Банда Starburst Спреј, 2-Унца, Тибетската Афион Теал

DEN 136.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Неверојатно живописни единствени две-тон бои како ништо да не сте го виделе досега!Овие боја базирани на бои најмногу се постојано на било porous површината.Пополни со топла филтрирана вода за да хидрат (да се пополни линија) се тресат и спреј.Распрскувачи се гарантира не-затнување.LINDYS ПЕЧАТ БАНДА-Starburst Спреј.Неверојатно живописни единствени две-тон бои како ништо да не сте го виделе досега!Овие боја базирани на бои најмногу се постојано на било porous површината.Пополни со топла филтрирана вода за да хидрат (да се пополни линија) се тресат и спреј.Распрскувачи се гарантира не-затнување.Овој пакет содржи еден 2oz спреј шише со starburst во прав.Доаѓа во различни бои.Секој се продава одделно.Произведено во САД.

Особините