.

Advocator Сина Сирена Автомобилски Седишта Покрие целиот Сет на 5pcs Автомобил Пред задното Седиште Опфаќа, 15 Воланот Покрие Меки и Удобни Полиестер Универзална Авто Вна

Advocator Сина Сирена Автомобилски Седишта Покрие целиот Сет на 5pcs Автомобил Пред задното Седиште Опфаќа, 15 Воланот

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

[ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА]:2 парчиња пред Предните Опфаќа+1pcs Задните Backrest Маска+1pcs Задните Дното Клупата Маска+1 buc 15 инчен Воланот Покритие ;Направени од издржлив дише & флексибилни полиестер ткаенини,го задржува автомобилот седиште покрие останува во место,лесно да се чисти и мие. [Универзална Одговара]:Овој Авто Седиште Опфаќа Вклопуваат Одлично на Повеќето Автомобили, Камиони, Комбиња или спортски автомобили.Предните Опфаќа Одговара на Монтажни и Не-Монтажни потпирачи за глава. [Лесно да се Инсталира]:На столче Опфаќа Функција Јамка сврзувачки елементи и "S" Куки да се Одржи Седиште Опфаќа во Место за Безбедна Одговара. [СОВРШЕН ПОДАРОК]:го Прави Одличен Подарок за Пријатели и семејства со Деца и за Сопствениците на домашни Миленичиња. [УНИКАТЕН ДИЗАЈН] : Обичај,смешни стилски графички дизајн целиот печатење,Погоден за возачите да ги красат нивните возила.Висок квалитет на печатење обезбедува живописни бои .Не исчезнува .Машина Перат.Се исуши.Добредојдовте на Advocator.Лесно да се следат инструкциите за инсталација се осигура соодветно одговара.Функцијата Висок Квалитет Дише Ткаенини направени.Заштитете го вашиот ентериер седиште од валкан,кал и физички опасности.Дише дизајн се чувствуваат удобно кога возите.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 buc пред Предните Опфаќа 1 buc Задните Backrest Покрие 1 buc Задните Дното Клупата Покрие 1 buc Воланот Капак.

Особините