.

Замена на Делови Додатоци за Печатач AC Адаптер Компатибилен со FUJITSU fi-7160 fi-7180 fi-7260 7280 PA03670-K905

Замена на Делови Додатоци за Печатач AC Адаптер Компатибилен со FUJITSU fi-7160 fi-7180 fi-7260 7280 PA03670-K905

DEN 1020.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Топло Совети : Има 2 точка состојба "Orignial Реновираше" и "КОМПАТИБИЛЕН НОВА" и ќе ја испрати по случаен избор.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашиот ентузијаст и одговорна услуга на клиентите е среќен да одговори на Компатибилен со вас.Направени од високо квалитетни материјали да ги исполни вашите замена потреби и да се подобри печатач ефикасност.Моделот е само референца,ве Молиме проверете го објектот изглед, големина, боја и да се споредат со дел пред ставање на вашата цел е да бидете сигурни дека производот земјата одговара на вашата машина.Сигурен и издржлив, ниска цена и брза испорака.Вашето задоволство е наша цел, дури и ако тоа е мал додаток за во автомобил, ние ќе го направи тоа со нашето срце!Сите предмети се тестирани од страна на нашиот контрола на квалитетот тим пред превозот.Ние веруваме во чесноста и фокус врз квалитетот.Чувајте вашиот печатач здрави, да ги задржи вашиот печатач работи правилно, и дозволете ни да ви помогне да се направи тоа да се случи.Вашето задоволство е нашата конзистентна цел, ако имаш проблем, добредојдени да се консултирате со нас!.

Особините