.

Leviton 40834-W Хранат Преку, QuickPort HDMI Конектор, Бела

Leviton 40834-W Хранат Преку, QuickPort HDMI Конектор, Бела

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се користи за висока дефиниција, аудио и видео.Прилепува лесно во Quick Port домување или ѕид плоча.Женски женски конектори за лесна инсталација.Достапни во Бела, боја на слонова коска, Светлина Бадем, Црна.Почиста инсталирате со во-ѕидот жици.Опис на производот Leviton 40834-W CONN HDMI FDTHRU ПОТ Од Производителот Употреба Quick Port HDMI (High Definition Multimedia Interface) се Хранат преку Конектори за прилагодено high-definition media center.Стандардите во согласност конектори се компатибилни со сите HDMI извори, вклучувајќи HDTVs и проектори.HDMI производи пренесува и аудио и видео сигнали.На HDMI приклучоците се компатибилни со Quick Port ѕид плочи и куќишта.Тие се изработени од високо квалитетна ABS пластика и се достапни во четири бои.Quick Port HDMI Конектор, се Хранат преку, Бела.

Особините