.

Жилет, Професионални Права Жилет, Количка За Бричење Брада Алатка За За Мажите И Жените (Не Сечилото)

Жилет, Професионални Права Жилет, Количка За Бричење Брада Алатка За За Мажите И Жените (Не Сечилото)

DEN 198.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИНСТРУКЦИИТЕ ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ на НОЖЕВИ НА МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ ХЛАПАК : им Помогнам на хлапак слот нанадвор.Ставете го во погоден ножот и да ја поправите тоа.Затворање на хлапак слот назад кон оригиналната одредување рамка, може да се користи за бричење брада, се соочуваат со бричење, глава за бричење, веѓа кроење.Answer : ___________________________ NOTE : Само Носителот, Без Нож.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од нерѓосувачки челик материјал, зацврстување цврстина, трајни и wearresistant.Висок степен на прецизност и флексибилност, лесно сечилото замена, целосно еднократно.Мултифункционален хлапак, може да се користи за бричење брада, се соочуваат со бричење, косата бричење и средување на веѓа.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ : Одговара на обликот на лицето, погоден за различни лице форми насликани свежа, без мртви краеви.Ова не е само добра алатка за фризери, но исто така одговара и за оние кои се подготвени да се создаде свој фризури дома.ПРЕЦИЗНИ ДЕТАЛИ РАБОТА : парична Казна изработка, ретро стил, повеќе атрактивни, одличен избор за мажи за бричење.Оваа единствена работ берберот жилет е најдобри перформанси.Рационализација дизајн им овозможува на прстите да работат одделно и води сте уморни за долго време, nonslip дизајн подобрува чувствуваат и безбедноста и го спречува лизгање.СОВРШЕН ПОДАРОК : Ние обезбеди златна и розова боја се за вашиот избор.Ова е идеален подарок за берберот пријатели, или за оние кои сакаат сопствената фризура.Виткање дизајн заштедува повеќе простор за складирање и е добар за бричење алатка за патување.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Бричење Razor Folded Големина : Прибл. 14 x 3cm / 5.5 x 1.2 in Expand Големина : Прибл. 20.8 x 2cm / 8.2 x 0.8 in Usage : Инструкции за Инсталирање на Ножеви на Мулти-Функционални Хлапак : 1. Притисни на хлапак слот outward2. Ставете го во погоден ножот и го поправи it3. Затворање на хлапак слот назад кон оригиналната одредување рамка, може да се користи за бричење брада, се соочуваат со бричење, глава за бричење, веѓа trimming Package Листа : 1 x Жилет за Бричење (Само Носителот, Без Нож) Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Shaving Razor
Folded Size:
Approx. 14 x 3cm / 5.5 x 1.2in
Expand Size:
Approx. 20.8 x 2cm / 8.2 x 0.8in
Usage:
Instructions for Installing Blades of Multi-Functional Shaver
1. Push the shaver slot outward :
2. Put in a suitable blade and fix it :
3. Close the shaver slot back to the original fixing frame, can be used for beard shaving, face shaving, head shaving, eyebrow trimming :
Package List:
1 x Shaving Razor (Only Holder, No Blade) :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :