.

Кампусот Слики NCAA Западен Кентаки Hilltoppers Унисекс Сребро Medallion Рамка за Западен Кентаки Универзитетот 14w x 11h Сребро Врежана Диплома Рамка Lithograph, Кафеава, Една Големи?

Кампусот Слики NCAA Западен Кентаки Hilltoppers Унисекс Сребро Medallion Рамка за Западен Кентаки Универзитетот 14w x 11h

DEN 948.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Други Влакна.Направен во САД.Оваа Рамка се вклопува во 14w x 11h диплома.Ве молиме да не контактирате доколку ви треба различна големина.Официјално лиценцирани Колегиум производ.Го прави одличен подарок за секоја тековна дипломирани и алумни.Премиум Дрвени Калапи Рамка.Matboard и планината одбори се музеј-квалитет за да помогне да се зачува и заштити вашата диплома.Сатенски Махагони диплома рамка, Сребро врежана со Кампусот Слики lithograph.Сребро Medallion или Фолија печат со службен универзитетот знаци и влијаеше со Универзитетот името.Се што ви треба да го внесете вашиот документ и висат на рамката не е вклучена.

Особините