.

Прекрасен Frannie Се Зголеми Еко-Пријателски Ароматерапијата Керамички Цвет Етерично Масло Diffuser

Прекрасен Frannie Се Зголеми Еко-Пријателски Ароматерапијата Керамички Цвет Етерично Масло Diffuser

DEN 108.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прекрасен Frannie Керамички Цвет Diffusers се совршен во секој компактен област како вашата бања или канцеларија.Овие porous цвеќиња им овозможува на етерични масла да ги апсорбира и нежно лебдат во воздухот.Само место Керамички Цвет директно во вашиот омилен 30ml шише да се шири терапевтски арома преку секоја соба или област, големина на 100-500 квадратни метри.Вклучува : Роза Керамички Цвет.Големина : Прибл. 5"H и 2" во дијаметар секој.Прекрасен Frannie Керамички Цвет Diffusers се совршен во секој компактен област како вашата бања или канцеларија.Овие porous цвеќиња им овозможува на етерични масла да ги апсорбира и нежно лебдат во воздухот.Само место Керамички Цвет директно во вашиот омилен 30ml шише да се шири терапевтски арома преку секоја соба или област, големина на 100-500 квадратни метри.

Особините