.

XiuLi Велосипед Бебето на Задното Седиште, за Безбедност на Децата Превозникот, Универзална Велосипед Рек Деца Години Седиште со Назад Остатокот Потпирач за Нога Пед

XiuLi Велосипед Бебето на Задното Седиште, за Безбедност на Децата Превозникот, Универзална Велосипед Рек Деца Години Седиште

DEN 3019.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стабилност : Погоден за постабилна, цврст, безбеден, задебелена и се проширува перници за бебето седи.Еколошки материјали : Кожа перница, цевка од нерѓосувачки челик, мека столовите.не се токсични, без мирис, издржливи и безбедни за употреба.Целосна ширина дизајн ефикасно да се заштити вашето бебе, Погоден за деца од 12 месеци до 8 години.Безбедност : Не се лизга парапети и педали чувајте ги децата на безбедно, удобно и слободни кога возиш, не се допрам нозете.Лесен за инсталација : Моќен, брз исклучите собранието за лесна инсталација и отстранување на седишта, Погоден за сите видови на велосипеди, како што се планински велосипеди, електрични автомобили, итн.Велосипедот на задното седиште овозможува го Заштити вашето дете е safetyto да се внимава на патот во исто време.погоден за повеќето планински велосипеди, патот велосипеди и електрични велосипеди.Карактеристики : Лесно да се соберат и монтажни.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Кожа, Rubber Dimension : Однесуваат на picture Applicable луѓе : 1 години - 8 години old Package Тежина : 3kg/ 7 IBSuitable за : планински велосипеди, велосипеди, виткање bikes Package Листа : 1 * Велосипед Деца Seat1 * Инсталација Раководство.

Особините