.

Шеј Влага Деца Detangler Кокос & Hibiscus 8 Унца Пумпа (237ml) (6 Парчиња)

Шеј Влага Деца Detangler Кокос & Hibiscus 8 Унца Пумпа (237ml) (6 Парчиња)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

6 Парчиња - 8 Унца (237ml).Блага, Влага Богати Третман.За Густа, Брановидни, Непослушните Коса.Анти-Frizz И Сулфат-Слободен.Го Враќа Сјајот.Блага, Влага Богати Третман, За Дебели, Брановидни, Непослушните Коса, Анти-Frizz И Сулфат-Бесплатно, Го Враќа Сјајот.

Особините