.

BlackCircle 10Pcs Злато О Бебе Cupcake Topper Момче Девојка Бебе Туш Родова Открие 1-ви Роденден Декорација Торта Декорирање Материјали DCSW-2802

BlackCircle 10Pcs Злато О Бебе Cupcake Topper Момче Девојка Бебе Туш Родова Открие 1-ви Роденден Декорација Торта Декорирање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќето Повластен Сет : Ние се задоволат барањата на потрошувачите за темата партии во портфолио на производот, и врз основа на кои се обезбедува ист квалитет, квантитет е голем и цената е поволна од пазарот.Зачувајте ги вашите трошоци, она што причина да се направи треба да одбие таков преференцијален животни сет?.УПОТРЕБА СЦЕНАРИЈА : Божиќ партија, Денот на Вљубените, свадба, дома, прозорец, бања, фестивал, Одмор, покажува, ресторан, хотел, комерцијална зграда, шопинг центар и др.нека празнична атмосфера повеќе силни.СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА : Тоа може да се широко се применува за Роденден, Божик, Нова година, Дома Декорација, Барови, Хотели, Партии, Празници, Свадба, или во други прилики.Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е слика може да е различен од вистинскиот објект е.Ве молиме да ги нашите боја опис за референца.Покрај тоа, производот се погодни за чување за подоцнежна употреба.Кликнете на "Додади во кошничка" да се направи вашата партија и дома брилијантен веднаш!.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Ве молиме контактирајте ме ако имате било какви прашања.Ви благодариме за посетата, слободно да го погледне наоколу и дозволете ми да знам ако имате било какви прашања и проверете го мојот други огласи!.

Особините