.

CWI Подароци 6.5 Burlap Јајца & Pips Прстен, Мулти

CWI Подароци 6.5 Burlap Јајца & Pips Прстен, Мулти

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мерки 6 5".Се користи како декоративни затворен акцент парче за секоја соба.Додава еден допир на домашен-нес на секоја врата или entryway.Со природни бои и текстура за да креирате 3 димензионални дизајн дојде на живот.Голема housewarming подарок за семејство, пријатели, соседи и познаници.CWI Подароци 6 5" Burlap Јајца & Pips Прстен Нашите пролет бестселер Јајца & Pips колекција тек со рустикален допир на burlap! 6-1/2" дијаметар прстен со twig-како браун жица завиткан база со многу antiqued пастел, јајца и teastain слонова коска pips акцентирани со искинати burlap лакови голема мини венец или акцент за свеќа послужавник!.

Особините