.

8-Pack Соларни Црна Полу Сјајна Текстура Заврши Пост Палубата Ограда Капа Светла за 6 X 6 Винил/ПВЦ или Дрво Мислења со Килибар Led диоди и Вертикална Обрабени Јасно Леќа

8-Pack Соларни Црна Полу Сјајна Текстура Заврши Пост Палубата Ограда Капа Светла за 6 X 6 Винил/ПВЦ или Дрво Мислења со

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Извор на светлина : 5 Ултра Светла КИЛИБАР Led диоди за секој поединец светлина.Материјал : Премиум Отпорни На Топлина Пластика.Работното Време : До 8 часа (во зависност од временските услови, региони и сончева светлина интензитетот на располагање).Дизајн за да ги собере на 6x6 Шупливи ПВЦ/од Пластика/Винил или цврсто Дрво/Композитни мислења. 6x6 Комбинација Монтажа База за 6x6 модел има две страни и на тој начин служи за две функции.Внатре дијаметар од една страна е 5.75" (добро за цврсто дрво/композитни на форумот) и во внатрешноста дијаметар на другата страна е 6 1/16" (добро за шупливи ПВЦ/од Пластика/Винил мислења).Еден Пре-Инсталиран 3.2 V 300m Ah Литиум-Јонска Батерија Светлосен извор : 5 Ултра Светла КИЛИБАР Led диоди работното Време : До 8 часа (во зависност од временските услови, температура, региони и сончева светлина интензитетот на располагање) Безбедно и Отпорни на Временските Димензии : 6.25" (L) X 6.25" (W) X 4.25" (H).

Особините