.

Doskay Ранец Поставите Тинејџерски Девојки, Жени, Деца на Училиште,Црна и Бела Тексас Longhorn

Doskay Ранец Поставите Тинејџерски Девојки, Жени, Деца на Училиште,Црна и Бела Тексас Longhorn

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Молив торба : главни патент џебови, една од главните џеб нема печ џебови.Bbackpack600 D обичен ткаат Оксфорд ткаенина Производ перформанси]На прилагодливи рамо, рака може да се прилагоди на вашиот удобно должина.Внатрешниот платно е направен на топлина-изолациони алуминиумска фолија со quilted памук во средината, која има добра ладно и топлина зачувување ефекти.ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН : Училишниот Ранец + Изолирани Ручек Торба + Молив во Чантата.Голем капацитет за дизајн, независните компјутер оддел во главниот торба можат да се сместат на 15-инчни лаптопи и падовите, како и книгите и другите дневни потреби.Удобно струење назад дизајн, дебела и мека.Удобно пренослив дизајн, со еластична бенд на внатрешната страна за ставање на садовите, итн.многу џебови да се одржи Лаптоп, мобилен телефон, i Pad, моќ банка,копчиња,чадор, вода во шишиња и многу повеќе.Тоа е мора да се има на производот за излети, канцеларии, училишта, и оброци.Ручек Bag600 D полиестер Оксфорд Овој Ручек Торба е направен од Оксфорд ткаенина. 2 главни патент џебови, една од главните џеб нема печ џебови.перница со висока пропустливост материјал, никогаш не покривајте пот кога ќе го носат долго време, исто така, нема да се уморни.

Особините