.

Lenergy Салон Копчиња за Деца неонски Срцето Салон Копчиња Кристално Стакло Кабинет Копчиња Дизајниран се Повлече Рачки 4pcs за детски Спални Расадник Соба 1.26x1.18x0.66in

Lenergy Салон Копчиња за Деца неонски Срцето Салон Копчиња Кристално Стакло Кабинет Копчиња Дизајниран се Повлече Рачки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 парчиња украсни се справува со : креативни дизајн, око-фаќање, како и подобрување на вашата домашна декорација.Овие мулти-функција копчиња може да биде инсталиран во вашата спална соба, дневна соба, кујна или купатило.Метална рачка : рачката на knob е цинк легура, многу мазна и тешка, тоа изгледа многу high-end мода.Кристално стакло-прозрачна : неговата површина е кристално стакло, која ќе ви даде 3 D чувство.Дршката ќе имаат мала светлосен ефект под осветлување на извор на светлина.Големина на : 1.26x1.18x0.66in/3.2x3x1.6cm.Право големина е погоден за повеќето мебел кабинети.Инструкции за инсталација : Само заостри завртки без никакви други операции.Употребата на вградени бакар јатчесто овошје е многу силна.

Особините