.

Lenergy Кабинет Копчиња Симпатична Цртан филм Крава Кристал Фиока Knob Круг 3D Испечатени се Прикаже Home Office Декорација-4 Парчиња 1.38×1.10 ВО

Lenergy Кабинет Копчиња Симпатична Цртан филм Крава Кристал Фиока Knob Круг 3D Испечатени се Прикаже Home Office Декорација-4

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ново развиен рачки од Haminaya, на база на пластика, кристално стакло површина, и не ' рѓосувачки челик завртки се многу издржливи.копчиња за кабинети, фиоки, dressers, плакар,гардероби,ковчегот,кутија,отпадоци,јар, итн.3 D испечатени шема прави копчиња изгледа многу специфичен и модерен.Можете да изберете моделот кој одговара на мебел тука.Копчиња се цврсти и издржливи, лесно да го инсталирате, исто заостри завртки. (Користете метални изолација да се направи копчиња посилни.).Ако поради некоја причина легура knob не ве задоволи 100% , ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви вратат веднаш.Бисер-како knob има повеќе рефлексивни површини и 3 D визуелни ефекти.Тоа е совршен дом-декорирани фиока knob за вашиот стилски дома décor, обезбедување на завршувањето на допир да вашиот декор.Материјал : Пластични Кристално стакло / Нерѓосувачки челик.Димензии : 3.5x2.8 CM(завртка должина 28mm, ширина 8мм).Карактеристики : - Се справи изработени од пластика е многу мазна, тоа не е евтина на сите, многу издржливи.-Оваа плакарот се справи со не е само погодна за кабинети, фиоки, dressers, гардероби, bookcases, ноќни маси, бања кабинети, кутии, кутии, итн.Тоа исто така може да се користи како деликатни и компактен декорација што можете да ги користите за декорација на вашиот ѕид. -Тоа е површината е многу мазна, веќе не мора да се грижите за облека случајно скршени.-На шрафовите се изработени од нерѓосувачки челик и се многу издржливи. - Само треба да се стегне на завртки при инсталирањето, нема потреба да имате дополнителна акција.По-Продажбата на Гаранција : Ако поради некоја причина, алуминиумски knob не може да се направи сте 100% задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го замени или враќање веднаш.

Особините