.

50Pcs Кирби Star Налепници за Лаптоп Мото Велосипед Скејтборд Шише Багаж Decal Графити Кожата Налепница...

50Pcs Кирби Star Налепници за Лаптоп Мото Велосипед Скејтборд Шише Багаж Decal Графити Кожата Налепница...

DEN 142.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

⭐️УНИКАТЕН Кирби Цртан филм НАЛЕПНИЦИ -Секој пакет вклучува 50 симпатична Цртан филм налепници со висока дефиниција за печатење.Нивните димензии се движат од 2 инчен 3 инчи. ⭐️ ЕКСТРА ТРАЈНИ 100% ВИНИЛ НАЛЕПНИЦИ.Сите налепници се направени со најдобар квалитет на мастила и двојно обложени винил.Оваа налепници се 100% водоотпорни, сонцето доказ и УВ отпорни.Никогаш не се избледени надвор.Нашите Хидроелектрани колба налепници се лесно да се држиме постојано или излупете го без никакви остатоци. ⭐️ РАБОТИ НА СИТЕ РАЗЛИЧНИ ВИДОВИ НА ПОВРШИНИ.Совршена естетска налепници специјално дизајниран за Хидро Колба но, исто така, може да се користи за да го персонализирате лап-топ компјутери, i Phone, Mac Book, Yeti шишиња со вода, скејтборд, snowboards, велосипед, автомобил браник, шишиња со вода, Nalgene, шлем, тетратки, списанија, багаж, телефон случај, и повеќе.На налепници направи Хидро Колба повеќе шарени и убави. ⭐️ НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК.Совршен подарок за девојчиња, тинејџерски девојки, партија украси и партија услуги.Убава хидро колба налепници. ⭐️ 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ.Ако пакување од 50 налепници сте примиле е оштетена или несовршени или не сте 100% задоволни, сите ние сме се опорави на вашите трошоци, едноставно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви понудиме најдобро решение.Кирби.

Особините