.

Тема Смена Комплет, Режа Nipper Алатка Цвест Мевосек Алатка Издржлива и Корисна Бод Rippers Нерѓосувачки Челик за Изработка за Шиење(Темно сина)

Тема Смена Комплет, Режа Nipper Алатка Цвест Мевосек Алатка Издржлива и Корисна Бод Rippers Нерѓосувачки Челик за Изработка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На шиење алатка има црвен круг мини топката на крајот на помали вилушка да го заштитите вашиот ткаенина.Направени од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик и гума, ова конец за шиење смена е издржлив.Висок квалитет на алатка за сечење и кинење непотребни шевовите и бода без да се оштети ткаенината.Исто така, можете да го отворите buttonhole уредно и лесно.Многу корисна и ефикасна алатка за шиење, погоден за сите видови на материјали, теми, риболов линии, ткаенини.На ергономски облик дизајн со долго не се лизга справи го прави лесно да се зафат.Голем цвест бод отстранување алатка може брзо и лесно да ги завршат цвест поделба работа.Функција : 1. На ергономски облик дизајн со долго не се лизга справи го прави лесно да се зафат.Голем цвест бод отстранување алатка може брзо и лесно да ги завршат цвест поделба работа.2. Направени од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик и гума, ова конец за шиење смена е издржлив.3. На шиење алатка има црвен круг мини топката на крајот на помали вилушка да го заштитите вашиот ткаенина.4. Висок квалитет на алатка за сечење и кинење непотребни шевовите и бода без да се оштети ткаенината.Исто така, можете да го отворите buttonhole уредно и лесно.5. Многу корисна и ефикасна алатка за шиење, погоден за сите видови на материјали, теми, риболов линии, fabrics Spec : Предмет Тип : Шиење Цвест Ripper Product Спецификации : 1 Product Материјал : Пластични, од не ' рѓосувачки steel Product Употреба : Household Scope на Употреба : Повеќето луѓе на правото возраст Пакет Листа : 1 x Шиење Цвест Мевосек.

Особините