.

5~300ml големина факултативна 1pcs јасно топење силициум кварц crucibles со капак (200ml)

5~300ml големина факултативна 1pcs јасно топење силициум кварц crucibles со капак (200ml)

DEN 4320.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Чистота : 99.99%.работна температура : 1100 степен.Спецификација : Големина : 200ml Чистота : 99.99%работна температура : 1100 степен На пратката ќе бидат подредени во 1-3 работни дена( не вклучувајќи прилагодено производ), и трае околу друг 3-9 работни дена за да стигне до вас.

Особините