.

Солидна Мала Купола Crossbody торба со Синџир Рака

Солидна Мала Купола Crossbody торба со Синџир Рака

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени. 9" (W) x 7" (H) x 3.5" (D).Патент затворање.Прилагодливи рамо, рака со 21" (мин) до 24" (макс) се откажат, а должината е 47" (min) на 53" (max) долго.Faux кожа & злато на ѕвонење хардвер. 1 пред & 1 задните лизга џеб (надвор), 1 патент џеб & 1 лизга џеб (внатре).

Особините