.

Boho Патент Wristlet Паричници Crossbody Телефон Чанта со Прилагодливи Рака Чанта за Жени

Boho Патент Wristlet Паричници Crossbody Телефон Чанта со Прилагодливи Рака Чанта за Жени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Fashon раздерете - На бес choce за fashonsas Made ofpolyeser lnng, perfec за swee лето days Ths s a unque и unque женски handbag I wll brng ќе н на aenon и prase, и wll покаже вашето лично.Голем capacy - се очекува преку Leaher Чанта не само fashon, бу исто така praccal suppor mos на вашите потреби o болки во daly supples јас пот еден comparmen за walle , cosmecs, да се видиме, очила за сонце и oher suffs Две nner sde pocke еден од тој zpper pocke за един и копче, anoher sde pockes за lpsck, слушалки картичка ез.Две Отстранлив Sraps - се очекува преку мали чанти за жените има отстранлив и adjusable долго рамо srap, whch може да се користи како чанта или торба.Lghwegh и издржливи - се очекува преку mn жените рамо чанта има многу advanages како што lgh wegh, fashon, durably, ек н и многу suable за работа, dang, pares, pares, shoppng, ravel, плажи и oher acves.Функција : двострано печатење ,СТП кожа е мека.Лесни, Преносливи & Водоотпорен.Патент Затворање.Чувајте ги вашите toiltries, козметика, staionaries, или други дневни essentials добро организирани.

Особините