.

RJ45 Crimp Алатка,се Помине Низ Модуларен CAT6 Cat5e Cat5 Crimping Алатка за Полнење,50PCS CAT6 Помине Низ Конектори,50PCS Заштита Опфаќа,Мини Жица Stripper,Жица Машина plier и Мрежа Lan Кабел Тес

RJ45 Crimp Алатка,се Помине Низ Модуларен CAT6 Cat5e Cat5 Crimping Алатка за Полнење,50PCS CAT6 Помине Низ Конектори,50PCS

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【RJ45 Crimping Алатка】Наменета за Помине Низ RJ45 8 Позиција Конектори Кои го Скратува Екстра Проводници Додека Crimping.Сите-Во-Едно Дизајн им Овозможува на Вашиот Прекини, Ленти И Crimps Работа Се Направи Само со Оваа Алатка. 【Компактен RJ45 Мрежа Crimping Алатка】Компактен Дизајн Е 2/3 Од Големината на Традиционалните Crimpers, Тежи 1/3 Полесни Отколку Традиционалните Клешти,Повеќе Заштедите Труд И Полесно да се Crimp. 【Висок Квалитет и Лесно да се Справи со】RJ45 Crimper Е Направен од Индустриска Челик И Полипропилен, Квалитетни И Издржливи.Компактен Дизајн Е Лесно да се Справи со, Овозможувајќи за Ергономски Дршка И Удобни Компресирање на Акција.Се Справи Со Костец Намали Рака Замор И Да Се Спречи Лизгање Во Текот Соголување И Crimping. 【Мрежен Кабел Тестер】Мрежен Кабел Тестер за кабли со RJ45/RJ11/RJ12 Конектор за (9 V батерија, не се вклучени). 【Пакет】Пакетот Вклучува : 1 x RJ45 Крајот Помине Преку Приклучокот Crimper Алатка, 1 x Мини Соголување Plier, 50 x CAT6 Помине Низ Конектори, 50 x RJ45 Cat6 Заштита ги Покрива 1 x Мрежа Lan Кабел Тестер.Пакување се вклучени : 1x Помине Низ RJ45 Crimper Алатка 1x Мрежен Кабел Тестер(9 V батерија, не се вклучени) 50 x RJ45 CAT6 Помине Низ Конектори 50 x RJ45 Cat6 Заштита Опфаќа 1x Жица Stripper.

Особините