.

Koul Алатка EZ-За Притисни-Lok Црево Притиснете

Koul Алатка EZ-За Притисни-Lok Црево Притиснете

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Содржи вести и подобрување на носење.Направени од алуминиум и нерѓосувачки челик што го прави 40% полесен.Патувањето превоз содржи печат од лагери и ролни на патеката.Карактеристики нов диск завртка и поголеми орев за подобрени перформанси и стабилност.Има удар и топката лежишта на секој крај на диск завртка за неспокојот на работата.KOUL Алатки револуционерна црево притиснете го прави монтажа push-lok црево собранија бриз.Нема повеќе потреба за греење на цревото со врела вода пред монтажа и се уште се борат да се добие на цревото во текот на barb.Овој удобен црево собранието алатка ќе работат на притисни стил црева од -4 ЕДЕН до -16 ЕДЕН.Оваа нова подобрена верзија има алуминиумско куќиште со нерѓосувачки челик стеги и менгеме на назад.На цревото превоз содржи запечатени лого и ролни на патеката, што му дава минимална лизгачки отпор.Диск завртка се протега низ секоја страна на алатката и има удар лежишта овозможувајќи за неспокојот на работата.Обичај моделирана пластична носење, која е вклучена со секој EZ-На Цревото Притиснете ги чува сите компоненти за безбедно и сигурно чување или транспорт.

Особините