.

VICSEED Магнетни Phone Држач за Автомобил,[Силни Магнетни] Пропустливи Телефон Монтажа за Автомобил [Супер Стабилна] Автомобил Телефон Носителот на Планината Hands-Free Лесн?

VICSEED Магнетни Phone Држач за Автомобил,[Силни Магнетни] Пропустливи Телефон Монтажа за Автомобил [Супер Стабилна] Автомобил

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Ултра-Силен Магнет] Нема Повеќе Паѓа Телефони!На VICSEED Телефон Монтажа за Автомобил е опремен со моќен изградена-во магнет дека е способен за безбедно одржување 10 i Phone 13 одеднаш!Од брзина испакнатини на ненадејни престанува да солиден планински патишта, нашиот автомобил телефон носителот на планината, ќе ви обезбеди со постојан екранот.Дури и по 25,000 милји на возење,вашиот телефони нема да се движат една педа. [Никогаш не Падне Пропустливи Клип] Овој автомобил монтажа за iphone е опремен со надградена верзија на челик core клип, кој користи "Двојно заклучување клип" дизајн го прави овој телефон автомобил планината ќе се заклучува на воздухот се пропустливи 100% сигурно, никогаш не падне.За разлика од ова, на меки силиконски на воздухот се пропустливи клип обезбедува посилна контрола и го штити вашиот автомобил од гребнатини. [Лесно да се Качи и да ги Отстрани Телефон] Овој автомобил телефон носител е Една рака операција дизајн.Само да се стави на вашиот телефон на магнетно телефон планината пред заминување.Однесете вашиот телефон исклучување на мобилен телефон носителот автомобил кога и да одите.Не се потребни никакви дополнителни fussy операции.Потполно бесплатно вашите раце и зачувај вашето време. [360° Слободни Ротација] Добиете на Екранот Ви Треба!Овој автомобил телефон планината има високо еластична топка-заеднички 360° на ротација кој овозможува бесконечна агли на гледање.Згора на тоа, автомобилот планината поддржува брзо префрлување помеѓу вертикално и приказот пејсаж.Овие се задржи вашиот телефон во совршен агол на сите на време за да се добие побезбедно, одвраќање-бесплатно возење искуство. [Универзална Компатибилност] Универзален мобилен телефон за во автомобил планината ќе цврсто држете повеќето паметни телефони и повеќето од телефонот случаи.Како што се i Phone 13 / 13pro /13 про max / 12 / 12 pro /12 про max /11 /11 pro /11 про max / XR /X /8 Плус /7 Плус /6 Плус /5 S ; Забелешка 9/ Галакси S10/ S10+/ S10 E/ S9/ S8 /S7 /S6 /Edge S6 /S5 /LG V35/ V40 / V50 ; Еден Плус 7/ 7 pro/ 8/ 8 pro/ 9/ 9 pro ; Google пиксели 4/ 5/ 6.

Особините