.

ZIQIDONGLAI Автомобил Телефон Планината Вшмукување Мобилен Телефон Држач за Автомобил Табла Шофершајбната Воздухот се Пропустливи Handsfree Телефонски Лулка Сите Мобилни

ZIQIDONGLAI Автомобил Телефон Планината Вшмукување Мобилен Телефон Држач за Автомобил Табла Шофершајбната Воздухот се Пропустливи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

прилагодливи агол на гледање : автомобил телефон носителот телескопски рака и може да се стожерот нагоре или надолу за различни агли кои оптимизира гледање способности.Можете да се фокусирате на вашиот диск, нека мобилен телефон на сопственикот ќе го стори останатото на работни места за вас.Погодно за заклучување и ослободување со една рака.Автомобилот телефон носителот лесно може да ротирате телефонот во која било насока за да се добие најдобар агол на гледање.Против пролизгување влошки држи телефони безбедна и нула бесплатно, дури и на трнлив патишта или кога кршење.Ова можете да го користите мобилниот телефон држач за автомобил вертикално или хоризонтално или, исклучително флексибилна.Тоа е погодно да се движите, подигнување на телефонски повици.Универзален автомобил phone држач за сите паметни телефони.Материјал : plastic Product големина : 8.5x10cm Color : како слика show Package вклучува : 1* автомобил телефон holder Warm Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!За нас : Ние сме посветени на обезбедување на одржлив и добар квалитет на стоката, со цел подобрување на со континуирано слушање на клиентите барања.Вие сте добредојдени да не контактирате ако имате било какви проблеми.

Особините