.

Единствен Носител на Планината за Велосипед или Моторцикл Handlebar Обезбедува Времето Отпорни и Безбедна Екранот на Samsung Galaxy Постигнување на 4G / R920

Единствен Носител на Планината за Велосипед или Моторцикл Handlebar Обезбедува Времето Отпорни и Безбедна Екранот на Samsung

DEN 636.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сигурен, транспарентен, допир низ екранот стража задржува на функционалноста на вашиот Samsung Галакси Постигнување на 4 G / R920 во било кој временски услови.Четири, тешки-должност, шок-абсорбента пена внесува заштитете го вашиот Samsung Галакси Постигнување на 4 G / R920 од случајно оштетување, обезбедувајќи стабилна прикажување на средина на патот со вашиот велосипед или моторцикл.Силните, прилагодливи, анти-вибрации менгеме се направени од издржлив материјал и сигурно се вклопува и велосипед или моторцикл handlebar со 1,5 инчен дијаметар или помалку.На времето-отпорни екран на поклопецот и водоотпорен патент се заштити вашиот Samsung Галакси Постигнување на 4 G / R920 од harshest елементи.Брзо ослободување механизам овозможува лесно да се одвои заштитни случај од планината, што ќе ви овозможи да се земе вашиот Samsung Галакси Постигнување на 4 G / R920 со вас, без да ги изложиме на елементи.Дали сте triathlete обука за Iron Man, уживајте во планински велосипедизам off road, или се вози вашиот мотор секогаш кога можете, сега можете да се земе вашата Samsung Галакси Постигнување на 4 G / R920 на авантура со вас.Нашите Gomadic Бренд Времето Отпорни се Справи со Бар Планината е изграден за најтешките услови.

Особините