.

Телефон Носителот,3 ЕЕЗ Мобилен Телефон Носителот Автомобил Телефон Потпирачот Видиме Назад Зафат Количка за Работа со Автомобил Планината Мулти-Агол Десктоп Сто?

Телефон Носителот,3 ЕЕЗ Мобилен Телефон Носителот Автомобил Телефон Потпирачот Видиме Назад Зафат Количка за Работа со

DEN 39.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Двојно Укината Дизајн Телефон Стојат】стариот телефон стојат веќе не може да ги задоволи нашите потреби.Со масовна употреба на мобилните телефони, сите ние имаме повисоки барања за мобилен телефон застане.Овој телефон носителот има 2 прилагодливи прстен стојат врски, кој се протега на должина на стојат и додава повеќе агли.Најочигледен ефект е дека телефонот може да се спушти слушалката подалеку од десктоп. 【Висока јачина на Лепило】Со моќни и леплива 3 M - лента за прикачување и на паметни телефони, таблети.Обезбеди електростатско диск, да ви помогне да се држиме цврсто за непречено пластика, TPU, метал или повеќето телефон /phone случај.Забелешка:Тоа НЕ ќе се држи до ткаенина, стакло, течни силикони или други не-рамни текстура површини. 【Мултифункционален】Двојно Укината Стои дека интегрира 3 мултифункционален на мобилен телефон стојат, десктоп стојат и автомобил стои.360 степен ротација и 180 степен виткање дека е широко се користи во различни сценарија.поддржува хоризонтална и вертикална поддршка на телефонот, донесе повеќе погодности на нашите животи. 【Цинк Легура Метал Материјал】телефонот носител е направен од високо-квалитет цинк легура метал, прст потпирач со посебни силен и издржлив висока јачина на нула отпорни слој, карактеристики на Нејзините ултра-издржливост која го чува свежа и нераспаднати бои, како нов и по користите за долго време. 【Широк Компатибилност】телефонот ѕвони носител е компатибилен со сите паметни телефони & таблети во 4-12.9 инчи, компатибилни.Мобилен Телефон Stand Multi-Angle It е совршен за ставање хоризонтално за да се види видеа и nexflix, уживајте во игри, учење готвење во кујната.Home Office Car Great за употреба дома, во автомобил и office и кафуле.Тоа е идеален за во живо стриминг, далечинска работа, зум учење, шминка.Силна Stickiness With моќен и леплива 3 M - лента за прикачување и на паметни телефони, таблети.Обезбеди електростатско диск, да ви помогне да се држиме цврсто за непречено пластика, TPU, метал или повеќето телефон /phone случај.

Особините