.

WMUIN CPU Processor E5-2620 CPU Processor 95W E5 2620 2.0 GHz-6-Core 15 МИЛИОНИ LGA 2011 Тестирани Работи Компјутерски Хардвер

WMUIN CPU Processor E5-2620 CPU Processor 95W E5 2620 2.0 GHz-6-Core 15 МИЛИОНИ LGA 2011 Тестирани Работи Компјутерски

DEN 914.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Почитувани клиенти, се Надевам ќе уживаат во шопинг во нашата продавница.За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Топло Совети : . 1. Сите Процесори се користат.Но, не грижете се за тоа.Производите се тестираат строго пред пратката. 2. Фотографии и сериски броеви, Производство, датумот на Производство место се за повикување само.Ве молиме да биде предмет на вистинските производи. 3. Заради компатибилност, ве молиме да се осигурате дека вашата матична плоча е погодна за ПРОЦЕСОРОТ сте го купиле.Ви благодариме за доаѓање и со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со подобро service Condition : Користи! 95% Нови ( мали гребнатини на површината).

Особините