.

WMUIN CPU Processor G1820T 2.4 GHz Dual-Core CPU Processor 2M 35W LGA 1150 Тестирани Работи Компјутерски Хардвер

WMUIN CPU Processor G1820T 2.4 GHz Dual-Core CPU Processor 2M 35W LGA 1150 Тестирани Работи Компјутерски Хардвер

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Топло Совети : . 1. Сите Процесори се користат.Но, не грижете се за тоа.Производите се тестираат строго пред пратката. 2. Фотографии и сериски броеви, Производство, датумот на Производство место се за повикување само.Ве молиме да биде предмет на вистинските производи. 3. Заради компатибилност, ве молиме да се осигурате дека вашата матична плоча е погодна за ПРОЦЕСОРОТ сте го купиле.Ви благодариме за доаѓање и со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со подобро service Condition : Користи! 95% Нови ( мали гребнатини на површината).

Особините