.

Vollrath 40856 Countertop 48 Загреан Криви Дели Екранот Случај, 120v

Vollrath 40856 Countertop 48 Загреан Криви Дели Екранот Случај, 120v

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дигитално контролирани термостат овозможува повеќе точни ладење.Dual фанови циркулира воздухот за подобрување на температура дистрибуција.Температурата се движи од 36°F до 46°F за да се приспособат на широк спектар на прехранбени производи.Задните врати лифт за лесно чистење. 3-годишно ограничена гаранција за компресор.Загреан се Прикаже Случај, countertop, целосна услуга, 47-3/16"W x 21-1/4"D x 31"H, криви стакло предни, (2) задни лизгачки стаклени врати, дек плус (1) полица, осветлен внатрешни работи, 104° - 158°С температура опсег, 710 w, 120v/60/1-ph, 5.9 засилувачи, кабелот со NEMA 5-15 P, c ETLus, ETL-Санитарен систем (модел #HDE8148).

Особините