.

XYSQWZ Кујна & Diningceramic Condiment Садови Зачин Служат Тегли Поставите Леќата Контејнер со Служи со Капак Лажица и Лента (Розева)

XYSQWZ Кујна & Diningceramic Condiment Садови Зачин Служат Тегли Поставите Леќата Контејнер со Служи со Капак Лажица и

DEN 2114.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен за чување на мирудии, мали закуски, hors d'oeuvres, шеќер, црн пипер, сол.Убава Keramik служат фах вклучува 3 керамички чаши, капаци и лажици.Додава еден допир на чисти елегантен стил на вашиот модерен дом.Тоа е совршен housewarming подарок.Комбинацијата на керамички е издржлив и анти-корозија;дупка да се одржи лажица и со капак.Капакот е dustproof.ИМАТЕ ПРАШАЊЕ - Ние нудиме : Пријателски германски или англиски јазик за услуги на клиентите во рок од 12 часа, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Керамички Condiment Тенџере Поставите дава вашата кујна на повеќе организирани изглед.Овие три складиштата со капак и со лажица се направени Metall und Керамички Материјал.ТЕХНИЧКИ ДЕТАЛИ : - Материјал : метал и керамички - Боја : зелена и розова - Производ големина : - Јар : прибл. 11 x 8.5 cm /4.33 x 3.35 инчен - Плоча : прибл. 33.2x10.5x3.3cm / 13.07 x 4.13 x 1.3 инчен - Лажици : прибл. 13cm / 5.12 инчен ОБЕМОТ НА ИСПОРАКА : 1 х зачин тегла поставите СОВЕТИ : ве Молиме овозможи 1-3cm грешки поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека не ум пред цел.ГАРАНЦИЈА & сервисот за : - ИМАМ ЕДНО ПРАШАЊЕ - Ние нудиме : во рок од 12 часа пријателски германски или англиски јазик, клиент сервис, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. - ПРИМЕНИ НЕИСПРАВНИ производи - Ние нудиме : Проблем-слободен 18 месеци пари назад / замена гаранција, нема повеќе да се грижи!.

Особините