.

Make-Up Студио Професионална Шминка Компактен Кожата Neutralizer Concealer - Ги Крие Црвена Области Во Лицето - Мешавини Убаво Со Боја На Кожата - Користење Со Или Без Основа - 2 Цр

Make-Up Студио Професионална Шминка Компактен Кожата Neutralizer Concealer - Ги Крие Црвена Области Во Лицето - Мешавини

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

БОЈА-ТОЧНО НА КОЖАТА.Лесно се покрие несовршености и на темни дамки со оваа ултра-крем кожата neutralizer.Тој нуди зачудувачки резултати со светли заврши.СОВРШЕНА ТЕН.Оваа мазнење на кожата neutralizer глајд модели над кожата, кој нуди беспрекорно и undetectable заврши.СЕ СОЗДАДЕ БЕСПРЕКОРНА БАЗА.Оваа кожа neutralizer нуди целосна покриеност, гламурозен изглед со различни нијанси за да изберете од.Тоа, исто така, обезбедува одлична светли заврши.ОСИГУРАЈТЕ СЕ ДЕКА ВАШИОТ ИЗГЛЕД ОСТАНУВА ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛИОТ ДЕН.Оваа кожа neutralizer е долго-носи формула е трансфер-слободни, така што вашата шминка изгледа беспрекорно од кога за прв пат се примени за да кога ќе ја отстраните часа подоцна.ОСНОВАНА ВО АМСТЕРДАМ.Иновативни и високо-квалитетни убавина спектар нуди повеќе 1,600 производи за шминка ентузијасти на секоја возраст, пол, и националност.Сокриј unevenness и нека вашата кожа блесне со Компактни Neutralizer.Неговата казна, мека текстура коригира и да се маскира црвени и сини дамки по лицето и предвидува блескава се погледне!Оваа neutralizer меша убаво со боја на кожата и може да се користи со или без основа.

Особините