.

Станот Concealer Четка Мали Јазик во облик на Врвот Кабуки Меша Четка Под Око Синтетички Влакна Шминка Четка за Прикривање, Поставување, Чистење, Прав, Течен, Крем Козме?

Станот Concealer Четка Мали Јазик во облик на Врвот Кабуки Меша Четка Под Око Синтетички Влакна Шминка Четка за Прикривање,

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

КВАЛИТЕТОТ НАЕЖВАМ - На concealer Четки се направени од високо квалитетни синтетички влакна, кои не се фрли.На влакната е ulta газирани и густи за примена на козметика удобно на вашето лице, не апсорбираат основа во самата четка.ЛЕСНО ДА се НОСАТ Оваа симпатична шминка четка мерки за прибл. 16.5 cm/ 6.4 инчи) во должина, а наежвам мерки за прибл. 0.7 / 0.28 инчи во должина, се погодни за жени и лесно да се одржи.Преносни големина е погодно за вас да се стави во вашиот џеб или кеси кога ќе излезе.ГОЛЕМА ГЛАВА ДИЗАЈН - мини четка глава одговара за користење со течност или крем производи подобро, кои на места надвор од дофатот на голема четка, како и околу аглите на очите или на двете страни на вашиот нос.Не ја напушти галење ленти при примената на различни козметика.ШИРОК АПЛИКАЦИЈА - Тоа може да се примени како усна четки за да ви помогне да се применуваат убава кармин; може да се користи како сенката за очи четки да се применуваат сенката за очи; може да се користи како основа четка за да се создаде деликатни изглед.

Особините