.

Aloris Алатка AT115-8L Профилирање Алатка Носителот

Aloris Алатка AT115-8L Профилирање Алатка Носителот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Aloris Профилирање Алатка Носителот AT115-8 L. 6" Точка Должина.Aloris Профилирање Алатка Носителот AT115-8 L.Единствена заклучување на уредот која врши двонасочна сила на вметнете : надолни и тесни против рамо за да се обезбеди цврста, позитивна седење.Вметнете избор одредува позитивни или негативни гребло вртење.Носителите обезбедени како што е прикажано помалку карбид влошки.Accommodates стандард дијамант форма влошки.Десната рака верзија; исто така достапни на левата рака.

Особините